Sunday, 3 June 2012

FASHION: Blake LivelyDalší mou módní ikonou, které závidím její šatník, vzhled a postavu, je Blake Lively, kterou určitě většina z Vás zná jako Serenu z Gossip Girl (tenhle seriál zbožňuju, zbožňuju jejich život, šatníky a tučná konta! V jednom z dalších článků se můžete těšit na její kamarádku z GG - zkuste hádat kterou).Blake je krásná ve všech ohledech a také v jakémkoliv stylu oblečení. Líbí se mi jednoduchost jejích kousků a skvělé ladění - kolikrát i neobvyklých variací a barev.

Nejprve jsem se zaměřila na Blake ve večerních outfitech na červeném koberci. Skvěle si vybírá barvy - modrá sluší snad každé blondýně, růžová taktéž a bílá podtrhne její něžnost a jemnost.


Blake ale září i mimo večerní akce. Na ulici jí nepotkáte jen tak oblečenou, většinou obuje vysoké podpatky a sukni nebo alespoň elegantní přiléhavé kalhoty. Nikdy nezapomene ukázat na odiv svou krásnou hřívu.No nevím jak Vy, ale já jí tedy závidím!
Kdo je Vaší oblíbenou módní ikonou ze světa celebrit?5 comments:

 1. Já teda GG nesleduji, neviděla jsem ani jeden díl(tak možná proto :-D), takže tuhle herečku ani neznám, vlatně tak celkově se v kruzích celebrit nějak moc neorientuju, ale že je to kus hezký baby, to je pravda, no :-)

  ReplyDelete
 2. Skandálně krásná, potvora jedna ;-))
  Vivi

  ReplyDelete
 3. Ji a Leighton miluju a zároven nesnáším, za to, jak jsou krásný, bohatý a úspěšný! Mrchy jedny ♥

  ReplyDelete
 4. Blake je strašně krásná, brala bych její vlasy!! Ona má vždycky tak super účesy, o kterých si můžu nechat jen zdát!
  Módní ikonu ze světa hvězd nemám, přece jen se oblékám spíš jak kluk, než holka :D

  ReplyDelete
 5. Blake je sakra krásná baba :) a v příštím bude Leighton si myslím :P

  ReplyDelete

Děkuji za Vaše komentáře - moc potěší!