Monday, 16 April 2012

FOOD: Velikonoční pochoutky

Znovu se vracím k prázdninám, které jsem si vážně užila. Nejdřív párty, potom výlet do Prahy a pak nastalo to správné hodování. To já můžu, však víte. Na fotkách uvidíte jen malé zbytky toho, co se uchránilo před mým apetitem. Spousta věcí z nadílky nebo babiččiny dobroty se bohužel přede mnou neschovaly.


U J. doma vědí, co mi chutná. Báječné řízečky, kaše a trocha té zeleninky, ať si nepřipadám tak špatně. ;)Velikonoční nadílka od J.ovy maminky č. 1 - skvělý zajíček. Zapózoval jen pro Vás na našem balkoně a potom už zmizel v mé puse.


Velikonoční nadílka od J.ovy maminky č. 2 - miniberánek z pekárny, který chutnal vážně skvěle - naládovali jsme ho spolu s J. do sebe u (K)lamače srdcí!

5 comments:

 1. Miluju beránka :) A ten domácí, pečený je nejlepší. Ten kupovaný.. nechápu jak ho můžou vůbec prodávat!! :) J.ova maminka tě pěkně rozmazluje, to je dobře :)

  ReplyDelete
 2. dostala jsem noční hlad z toho Tvého řízku :)

  ReplyDelete
 3. Teda to si Tě "tchýně" hýčká, to je pěkné :-) My jsme doma pekli celozrnný mazanec, ale až o týden později, ale stejně se po něm zaprášilo raz dva :-D

  ReplyDelete
 4. Miluju řízky, nejlépe ty od maminky :)

  ReplyDelete
 5. Och, ta kaše! Dala bych si hned :)

  ReplyDelete

Děkuji za Vaše komentáře - moc potěší!