Wednesday, 26 June 2013

MONDAY MOTIVATION #3vše je možné. sama jsem se o tom přesvědčila. sny se plní a nebe není limitem. člověk a jeho vůle jsou nekoneční. nebojme se proto plnit si sny a přání, jít si za svým. protože co jiného je potom smyslem našeho života? pro co jiného žijeme než pro své sny? 

několikrát jsem si za svůj život vyslechla, že "mě brzy ty mé ideály přejdou". a nepřešly. díkybohu. teď jsem přijatá na vysokou školu, na kterou jsem vždycky chtěla a bonusem je přijetí na další tři, na které jsme si podala přihlášky. dalším krokem je její úspěšné dostudování, cestování, zahraniční stáže, jazyky a vyšší cíle jako třeba rodina nebo studium diplomatické akademie.

život je krásný, svět nám dává velké možnosti. záleží jen na nás, věřím tomu. je důležité v současné době věřit. neznechutit se. zůstat pozitivní. a hlavně chtít. 

běžte si za svými sny jako jsem si za nimi zatím šla já. nenechte si je utéct. zkuste to jednou, dvakrát, třikrát. třeba tisíckrát. protože je to krásný pocit, když se Vám splní.


má současná oblíbená (:

10 comments:

 1. Moc Ti to přeju, Luci! Ať Tě nadšení neopouští, vše jde jako po máslo a taky se brzy uzdrav :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Terezko, dekuji moc. :) ted hlavne to zdravii.

   Delete
 2. krásný článek, jako bys mi četla myšlenky. i já věřím. ale ještě získat víru v sama sebe, zatím vždy zvítězilo cosi, díky čemuž jsem nic nikdy pro své sny neudělala a tím pádem ničeho nedosáhla. modlím se, abych však dostala co nejdříve rozum, protože už je vážně nejvyšší čas :)
  jsi mojí velkou inspirací co se týče studia, vážně!
  brzy se uzdrav! ať z těch prázdnin něco máš :) ale jsou dlouhé, tak snad si je stihneš užít! kdybys někdy měla chuť se vidět nebo by ses nudila, napiš ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Danielo, toho si moc vazim! :) drzim Ti pesti, at najdes vuli a viru sama v sebe a sve schopnosti, to je klicove. ale verim, ze to dokazes a sve sny si splnis. cas jeste mas. :)

   diky, Tobe krasne prazdniny, urcite se ozv, az se budu chystat behem sprna/zari do Phy. :)

   Delete
 3. ó, to je krásne napísané... súhlasím, tiež žijem pre svoje sny!
  nech sa ti tie tvoje ďalej plnia!!! :).

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kejmy, tak at se i Tobe plni Tve sny a prani. (:

   Delete
 4. Gratuluju, takže diplomacie na VŠE, pamatuju si to dobře? :-) janca

  ReplyDelete
 5. Congratulation! Budoucí spolužačko :) A ano snad máš pravdu a naše ideály nás nepřejdou :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuji a Tobě také gratuluju. těším se naviděnou v září nebo na seznamováku. :)

   Delete

Děkuji za Vaše komentáře - moc potěší!